Sadra Logo
امروز پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳

        آپارات شرکت سرمایه گزاری صدرا خراسان

ارزیابی طرح توجیهی (امکانسنجی)

Published: 1399-08-05 16:31:26 · ارزیابی طرح توجیهی (امکانسنجی)

سرمایه‌گذاران‌، کارافرینان‌، شرکت‌های هولدینگ و تامین‌کنندگان مالی همواره با فرصت‌ها و طرح‌ها‌ی مختلفی برای سرمایه‌گذاری و کسب سود روبه‌رو هستند.

سرمایه‌گذاران‌، کارافرینان‌، شرکت‌های هولدینگ و تامین‌کنندگان مالی همواره با فرصت‌ها و طرح‌ها‌ی مختلفی برای سرمایه‌گذاری و کسب سود روبه‌رو هستند. این طرح‌ها ا‌ز جهت‌های مختلف بازدهی، ریسک‌، حجم سرمایه‌گذاری اولیه و دیگر پارامترهای مهم متفاوت‌اند و سرمایه‌گذار باید با توان تحلیلی مناسب بتواند ابعاد مختلف طرح را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهد و طرح های مختلف را با یکدیگر مقایسه نماید.

آیا طرح نوشته شده جامع است و همه ابعاد پروژه را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده است؟

آیا اعداد ورودی و پایه پروژه درست هستند؟

آیا در تجزیه و تحلیل از روش‌ها و متدلوژی‌های درستی استفاده شده است؟

آیا به ابعاد مختلف پروژه مطالعه بازار‌، بخش فنی و بخش مالی به میزان لازم توجه شده است‌؟

آیا اعداد و ارقام موجود در بخش مالی با اعداد و ارقام ظرفیت بخش بازار و اعداد و ارقام بخش فنی (احجام) ارتباط دقیق و درستی دارند؟

آیا شاخص‌های اقتصادی طرح نظیر نرخ بازده داخلی IRR، ارزش فعلی پروژه سرمایه‌گذاری NPV‌، شاخص سودآوری طرحCPI  پس از دریافت دقیق دادهها و آنالیز درست محاسبه شده‌اند؟

پاسخ به این سوالات مستلزم اشراف کامل به بخش‌های مختلف طرح‌توجیهی و تجربه کافی در این زمینه است‌. صدرا خراسان با توجه به تخصص‌، توانایی‌ها و تجربه علمی و اجرایی کادر فنی خود آمادگی دارد تا خدمات ارزیابی طرح‌های توجیهی فنی – اقتصادی را در اختیار متقاضیان و سرمایه‌گذاران قرار دهد.

در صورت نیاز به سفارش ارزیابی طرح توجیهی با کارشناسان صدرا خراسان تماس بگیرید :05143331110

دریافت خبرنامه شرکت و اطلاع از آخرین پروژه ها

جهت کسب اطلاعات در رابطه با آخرین پروژه ها و سرمایه گذاری های شرکت ها می توانید مشخصات خود را وارد نمایید.
@